Alpin’e Hoş Geldiniz

Alpin’i, Pozantı kırsalının olanca güzelliğinin derinliklerinde, Anadolu’yu antik çağlardan beri Toroslar’a bağlayan efsanevi geçitin yanıbaşındaki Şekerpınarı kaynağında şişeliyoruz.

Şekerpınarı kaynağının saflığı ve lezzeti ile meşhur suyu, asırlardır bölgeden geçen gezginleri serinletip, ferahlatmıştır.

Gerçek lezzeti arayanlara ferahlığı ve tazeliği sunma geleneğini bugün de Alpin olarak sürdürüyor olmaktan gurur duymaktayız.

 

Hikayemiz

Şekerpınarı’nın saf ve berrak doğal kaynak suyunun o alıştığınız muhteşem lezzetini, şimdi Alpin adıyla taptaze bir marka olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Toroslar’ın dört mevsim farklı güzellikteki bitki örtüsünden ilham alarak Alpin adını verdiğimiz markamızla, asırlardır sevilerek içilen bu lezzetli doğal kaynak suyunu bugün de en iyi şekilde tüketicilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Sürdürülebilirlik İlkesi

Kalite, lezzet, değer ve hizmet konularındaki kararlılığımız, çevreye saygı ve sürdürülebilirliği sağlama yönündeki duruşumuz ile kol kola ilerlemektedir.

Atık geri dönüşümü konusunda çevreyle ilgili sivil toplum kuruluşları ve yerel makamlar ile yakın iş birliği içinde çalışmak ve bardakların geri dönüştürülebilir PET malzemeden üretilmesi gibi doğal kaynakları korumaya yönelik çalışmalarda bulunmak, bu husustaki girişimlerimiz arasında yer almaktadır.

Alpin bir Agthia Group PJSC markasıdır.

agitha

Agthia Group PJSC, yiyecek ve içecek alanında Orta Doğu’nun önde gelen şirketlerinden biridir. 2004 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nde kurulan Agthia, sahip olduğu dünya standartlarındaki entegre tesislerle, Birleşik Arap Emirlikleri, Körfez İş Birliği Konseyi ülkeleri, Türkiye ve Orta Doğu genelindeki müşteri ve tüketicilere yüksek kaliteli, güvenilir ve yenilikçi yiyecek ve içecek ürünleri sunmaktadır.

2012 yılında Türkiye su sektörüne Agthia Grup İçecek ve Dağıtım San. ve Tic. Ltd. Şti. ile ilk adımını atan Agthia Group PJSC, su sektörüyle başladığı faaliyet alanlarına yenilerini ekleyerek yatırımlarını arttırmayı ve ürün yelpazesini genişleterek tüketicilerini daha çok alanda sağlıklı ve kaliteli ürünleriyle buluşturmayı hedeflemektedir. Daha fazla bilgi için: www.agthia.com